Helmut Mantell oljemålning

Helmut Mantell oljemålning
Helmut Mantell oljemålning
Helmut Mantell oljemålning
Helmut Mantell oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): landskap, signerad, bildmått 86x110 cm

Ställvis krackelyr

659274

2019-08-01