Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
HELMUT MANTEL (född 1925): landskap, signerad, bildmått 86x110 cm
Ställvis krackelyr
659274
2019-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här