Taklampa 1900-talets mitt

Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, droppformad skärm i vitbemålad plåt, inre kupa i opalglas, stomme i betsat trä och mässing, diameter ca 40 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

659296

2019-07-03