Taklampa 1900-talets mitt
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, droppformad skärm i vitbemålad plåt, inre kupa i opalglas, stomme i betsat trä och mässing, diameter ca 40 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
659296
2019-07-03