Mogens Sigurd Andersen

Mogens Sigurd Andersen
Mogens Sigurd Andersen
Mogens Sigurd Andersen
Mogens Sigurd Andersen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOGENS SIGURD ANDERSEN (1909-2002): Komposition, signerad Mogens Andersen, akvarell, ca 64x48 cm

Ej examinerad ur ram

659298

2019-07-02