Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, höjd ca 80 cm

senare glas samt förgyllning, krön skadat samt lagat

659302

2019-08-31