Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985) "L´ours Et Les Deux Compagnons", signerad i trycket, etsning, bladmått 40x30 cm
Revor i marginalen
659306
2019-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här