J H Mols 1880 oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
J.H. MOLS (Belgien, 1800/1900-tal): Education of the Virgin, efter Peter Paul Rubens, signerad och daterad J H Mols Anvers 1880, olja på duk, 90x65 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar, retuscher
659307
Päivämäärä:
2019-07-02