J H Mols 1880 oljemålning

J H Mols 1880 oljemålning
J H Mols 1880 oljemålning
J H Mols 1880 oljemålning
J H Mols 1880 oljemålning
J H Mols 1880 oljemålning
J H Mols 1880 oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

J.H. MOLS (Belgien, 1800/1900-tal): Education of the Virgin, efter Peter Paul Rubens, signerad och daterad J H Mols Anvers 1880, olja på duk, 90x65 cm

Kuntoraportti

Skador, lagningar, retuscher

659307

Päivämäärä:

2019-07-02