Brita Nordenberg oljemålning

Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA NORDENBERG (född 1943): "Återspegling", signerad Brita Nordenberg -1983, olja på duk, mått ca 27x20,5 cm

Ställvis smärre märken i bildytan

659308

2019-07-02