Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SIXTEN HAAGE (född 1926): "Åskväder", signerad och daterad Haage -88, torrnål/ mezzotint, 16/95, bildmått ca 66x78,5 cm,
Zustandsbeschreibung
659312
2019-07-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner