Sixten Haage

Sixten Haage
Sixten Haage
Sixten Haage
Sixten Haage

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SIXTEN HAAGE (född 1926): "Åskväder", signerad och daterad Haage -88, torrnål/ mezzotint, 16/95, bildmått ca 66x78,5 cm,

Zustandsbeschreibung

659312

2019-07-02