Ernst Fuchs färgetsning

Ernst Fuchs färgetsning
Ernst Fuchs färgetsning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ERNST FUCHS (född 1930): Figurkomposition, signerad Ernst Fuchs, färgetsning, numrerad 283/300, ca 40x29,5 cm

659318

2019-07-02