Skrivbord med stol bemålade

Skrivbord med stol bemålade
Skrivbord med stol bemålade
Skrivbord med stol bemålade
Skrivbord med stol bemålade
Skrivbord med stol bemålade
Skrivbord med stol bemålade
Skrivbord med stol bemålade
Skrivbord med stol bemålade

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, med STOL, 1900-talets första hälft, bemålade, beslag i patinerad metall, stolen med stoppad sits, höjd ca 77, 112x60 cm

Senare bemålning, smärre ytskador, nyckel saknas

659321

2019-07-08