Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOSEF BURGARITZKY (1836-1890): Pastoral vy med sjö, olja på duk, signerad, ca 74x100,5 cm
PROVENIENS: Riksheraldiker Carl Arvid Klingspor (1829-1903) Näsby säteri i Bogsta Södermanland
659323
2019-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här