Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVUR 1700/1800-tal, fodral med skuren dekor, medföljer två lod, pendel samt nyckel, höjd ca 230 cm

renoverad fodral, senare beslag, slitage

659334

2019-08-31