Byrå 1960-tal

Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, dragringar i mässing, betsade fotavslut, höjd ca 101, 74x42 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytskador, skiva med märke

659337

2019-07-02