Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, dragringar i mässing, betsade fotavslut, höjd ca 101, 74x42 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador, skiva med märke
659337
2019-07-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner