Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, nyckelbussning i mässing, höjd ca 116, 75x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador, skiva med smärre märken
659339
2019-07-02