Akvarellmålning av Einar Jolin, Ringmuren Visby

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): "Visby augusti 1956" , signerad och daterad Einar Jolin Augusti 1956, akvarell, måtivets mott ca 51x36 cm

Ej examinerad ur ram

659344

2019-07-02