Bordsuppsats samt vaser

Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser
Bordsuppsats samt vaser

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUPPSATS, VASER, 2 st., 1800-tal, porslin samt brons, dekor av delfiner, delivs förgyllda, vaserna märkta med Meissen-liknande märkning, höjd 15-16 cm

Slitage, mindre nagg, lagningar

659373

2019-08-06