Bordsuppsats samt vaser
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUPPSATS, VASER, 2 st., 1800-tal, porslin samt brons, dekor av delfiner, delivs förgyllda, vaserna märkta med Meissen-liknande märkning, höjd 15-16 cm
Slitage, mindre nagg, lagningar
659373
2019-08-06