Väsksidor

Väsksidor
Väsksidor
Väsksidor
Väsksidor

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄSKSIDOR, möjligen qashqai, 1900-talets början, ca 132x68 cm

mindre lagning, smärre slitage

659374

2019-08-06