Dalahästar samt gris

Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris
Dalahästar samt gris

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄSTAR samt GRIS, 4 st., 18/1900-tal, bemålat trä, höjd ca 8 - 18 cm

slitage, skador

659375

2019-08-06