Barton Lidici Benes blandteknik

Klubbat för:

5 600 SEK

3 000 SEK

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): Komposiion, signerad och daterad Barton Lidice Benes 1994, blandteknik, ca 37x31 cm

659384

2019-07-02