Oscar Törnå, Stilla kustlandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Stilla kustlandskap, signerad O Törnå, olja på duk, 74,5x111 cm

Dubblerad

659386

2019-09-29