Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER B SUNDBERG (född 1964): Väggljusstake för 3 ljus, keramik, dekor av figurin, signerad och daterad Per B Sundberg 2004, höjd ca 19, längd 27cm
659413
2019-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här