Per B Sundberg väggljusstake

Per B Sundberg väggljusstake
Per B Sundberg väggljusstake
Per B Sundberg väggljusstake
Per B Sundberg väggljusstake
Per B Sundberg väggljusstake
Per B Sundberg väggljusstake
Per B Sundberg väggljusstake
Per B Sundberg väggljusstake
Per B Sundberg väggljusstake
Per B Sundberg väggljusstake

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER B SUNDBERG (född 1964): Väggljusstake för 3 ljus, keramik, dekor av figurin, signerad och daterad Per B Sundberg 2004, höjd ca 19, längd 27cm

659413

2019-07-03