Käppar delvis silver

Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄPPAR, 2 st, kryckor i silver, 89 resp 92 cm

Brukslitage, smärre bucklor

659431

2019-07-03