Joakim Allgulander

Joakim Allgulander
Joakim Allgulander

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "A Thousand Years", signerad Joakim Allgulander, numrerad 239/240, serigrafi, bildmått ca 45x67,5 cm,

HISTORIK:
Konstnären om motivet:

659439

2019-07-10