Stina Wirsén

Stina Wirsén
Stina Wirsén

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STINA WIRSÉN (född 1968): Stockholm i mitt hjärta,
signerad och numrerad 19/90, serigrafi, ca 45x45 cm

659443

2019-07-04