Gräddset silver

Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDSET, 3 dlr., silver, 1900-talets mitt, rokokostil, bestående av: bricka, gräddkanna och sockerskål, varierande tillverkare, importstämplar, ciselerad dekor, längd ca 17 cm, vikt ca 306 g

659447

2019-07-05