Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Tyskland, 1900-talets andra hälft, höjd ca 21, diameter 21 cm, medföljande 5 champagnestrutar med frostade skaft
Brukslitage
659450
2019-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här