Harald Erikson

Harald Erikson
Harald Erikson
Harald Erikson
Harald Erikson

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

HARALD ERIKSON (1889-1948): röd byggnad, signerad samt daterad 1946, olja på pannå, ca 60x46 cm

659453

2019-08-07