Sven Sahlsten oljemålning

Sven Sahlsten oljemålning
Sven Sahlsten oljemålning
Sven Sahlsten oljemålning
Sven Sahlsten oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

SVEN SAHLSTEN (1908-1950): Landskap, signerad Sven Sahlsten, olja på duk, ca 90x118 cm

659454

2019-08-07