Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
SVEN SAHLSTEN (1908-1950): Landskap, signerad Sven Sahlsten, olja på duk, ca 90x118 cm
659454
2019-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här