Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, med kakelplattor, höjd ca 64, 68x44 cm

Bruksslitage

659455

2019-08-07