Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, med kakelplattor, höjd ca 64, 68x44 cm
Bruksslitage
659455
2019-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här