1 par tennfat

1 par tennfat
1 par tennfat
1 par tennfat
1 par tennfat
1 par tennfat
1 par tennfat
1 par tennfat
1 par tennfat

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

FAT, 1 par, tenn, en med otydliga stämplar, möjligen Baltzar Rokus, Arboga (verksam 1743-1788), diameter 37 cm

Omfattande slitage, ett fat med lagningar

659456

2019-08-07