Jacob Jensen armbandsur

Jacob Jensen armbandsur
Jacob Jensen armbandsur
Jacob Jensen armbandsur
Jacob Jensen armbandsur
Jacob Jensen armbandsur
Jacob Jensen armbandsur
Jacob Jensen armbandsur
Jacob Jensen armbandsur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACOB JENSEN, armbandsur, formgiven av Max Rene, troligen 1990-tal, quartzverk, förgylld boett, mineralglas, guldfärgad boett med arabiska siffor och stor sekundvisare, integrerad gummirem original, serie nr. 769104, diam ca 28.5 mm

Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

659459

2019-07-07