Jacob Jensen armbandsur
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JACOB JENSEN, armbandsur, formgiven av Max Rene, troligen 1990-tal, quartzverk, förgylld boett, mineralglas, guldfärgad boett med arabiska siffor och stor sekundvisare, integrerad gummirem original, serie nr. 769104, diam ca 28.5 mm
Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.
659459
2019-07-07