Spegel Göbels art
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko av Göbels art, dekor i papier maché och pastellage, förgylld, uppsvängt krön med dekor av rocailler och voluter, silverfolierat glas, 87x37 cm
Mindre skador, lagningar och sprickor, mindre delar av dekoren saknas, senare glas
659461
2019-07-03