Spegel Göbels art

Spegel Göbels art
Spegel Göbels art
Spegel Göbels art
Spegel Göbels art
Spegel Göbels art
Spegel Göbels art

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko av Göbels art, dekor i papier maché och pastellage, förgylld, uppsvängt krön med dekor av rocailler och voluter, silverfolierat glas, 87x37 cm

Mindre skador, lagningar och sprickor, mindre delar av dekoren saknas, senare glas

659461

2019-07-03