Piedestal 1900-talets andra häft

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, marmorskivor, senare bronserad stomme, höjd ca 102, 27 x 27 cm

Slitage, skivor med beläggningar

659469

2019-07-07