Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, marmorskivor, senare bronserad stomme, höjd ca 102, 27 x 27 cm
Slitage, skivor med beläggningar
659469
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här