Lars Norrman litografi

Lars Norrman litografi
Lars Norrman litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): "Riff-kabyl till häst", signerad Lars Norrman, utgiven 1976, numrerad 35/360, färgserigrafi, ca 37,5x65 cm

Ej examinerad ur ramen

659473

2019-07-03