Träsnitt Kesai Eisen

Träsnitt Kesai Eisen
Träsnitt Kesai Eisen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KEISAI EISEN (1790-1848): träsnitt, Japan, 1800-tal, figurmotiv, ca 36x24 cm

Skador, slitage

659477

2019-08-07