Matsalsmöbel rokokostil

Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil

Såld för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 7 dlr., 1900-talets andra hälft, rokokostil, skuren dekor, grön bemålning, bestående av: bord med 2 iläggsskivor samt sex stolar, höjd ca 75, 172x104 cm, sitthöjd 45 cm

Ej möjligt att slå ihop (kan alltså som minst vara 172 cm långt, med den mindre skivan i, smärre färgbortfall, bruksslitage

659480

2019-07-06