Bill Jensen etsning

Bill Jensen etsning
Bill Jensen etsning
Bill Jensen etsning
Bill Jensen etsning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BILL JENSEN (1945): "Etchning for denial", signerad och numrerad a tergo, etsning, bladmått ca 39x30 cm

659482

2019-07-06