Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
BILL JENSEN (1945): "Etchning for denial", signerad och numrerad a tergo, etsning, bladmått ca 39x30 cm
659482
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här