Oljemålning Tommy Rading

Oljemålning Tommy Rading
Oljemålning Tommy Rading
Oljemålning Tommy Rading
Oljemålning Tommy Rading

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMMY RADING (1900-tal): Havsmotiv, signerad Tommy Rading, olja på duk, ca 80 x 98 cm

659485

2019-07-08