Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
LESTER SUTCLIFFE (1848-1933): "A Breezy Day", signerad Lester Sutcliffe, olja på duk, ca 60x106 cm
659491
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här