Lester Sutcliff oljemålning

Lester Sutcliff oljemålning
Lester Sutcliff oljemålning
Lester Sutcliff oljemålning
Lester Sutcliff oljemålning
Lester Sutcliff oljemålning
Lester Sutcliff oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LESTER SUTCLIFFE (1848-1933): "A Breezy Day", signerad Lester Sutcliffe, olja på duk, ca 60x106 cm

659491

2019-07-06