Bergère Louis XVI-stil

Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil
Bergère Louis XVI-stil

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÈRE, 1900-tal, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca

Brukslitage

659492

2019-07-06