Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing och betsat trä, svarvade delar, genombruten sarg, höjd ca 75, 80x45 cm

Brukslitage, ostadig

659493

2019-07-06