Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing och betsat trä, svarvade delar, genombruten sarg, höjd ca 75, 80x45 cm
Brukslitage, ostadig
659493
2019-07-06