Vitrinskåp rokokostil
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme fanerad i mahogny, intarsiadekor av girlander och blombuketter, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, häjd ca 165 cm, yttermått ca 120x32 cm
Åldersrelaterat slitage, ställvis smärre blekning, vänster sida med repor och märken
659499
2019-07-03