Vitrinskåp rokokostil

Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme fanerad i mahogny, intarsiadekor av girlander och blombuketter, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, häjd ca 165 cm, yttermått ca 120x32 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis smärre blekning, vänster sida med repor och märken

659499

2019-07-03