Karmstol senbarock
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, senbarock, 1700-tal, målad i beige, genombruten rygg med balusterbricka, kopplade
ben, lös stoppad sits
Slitage. Renoverad och kompletterad bla senare målad, förstärkningar. Maskstunget.
659501
2019-07-05