Karmstol senbarock

Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, senbarock, 1700-tal, målad i beige, genombruten rygg med balusterbricka, kopplade
ben, lös stoppad sits

Slitage. Renoverad och kompletterad bla senare målad, förstärkningar. Maskstunget.

659501

2019-07-05