Örhängen med briljantslipade diamanter

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRHÄNGEN, 18k vit,- och gult guld, kreol modell, med texturerad ytan samt 40 briljantslipade diamanter, totalt ca 0.48 ct, med infällbar stift samt clippsystem, stämplade ´´Spark´´, höjd ca 1.8 cm, totalvikt ca 13.1 g

Bruksslitage

659508

2019-07-03