Örhängen med briljantslipade diamanter
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 18k vit,- och gult guld, kreol modell, med texturerad ytan samt 40 briljantslipade diamanter, totalt ca 0.48 ct, med infällbar stift samt clippsystem, stämplade ´´Spark´´, höjd ca 1.8 cm, totalvikt ca 13.1 g
Bruksslitage
659508
2019-07-03