Skedar silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKEDAR, 18 st, silver, modell Drottning Viktoria, CG Hallberg, 12 matskedar och 6 teskedar, daterade huvudsakligen 1900-talet första hälft, total vikt 562 g
Bruk- och åldersrelaterat slitage
659514
2019-07-03