Skedar silver

Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, 18 st, silver, modell Drottning Viktoria, CG Hallberg, 12 matskedar och 6 teskedar, daterade huvudsakligen 1900-talet första hälft, total vikt 562 g

Bruk- och åldersrelaterat slitage

659514

2019-07-03