Johan Christian Berger oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN CHRISTIAN BERGER (1803-1871): Motiv med gondol, skiss, olja på pannå, signerad J.C Berger, ca 22x29,5 cm,

659519

2019-07-06