Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN CHRISTIAN BERGER (1803-1871): Motiv med gondol, skiss, olja på pannå, signerad J.C Berger, ca 22x29,5 cm,
659519
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här